Kylie Jenner tregon linjat perfekte (FOTO LAJM)

Kylie Jenner ka treguar edhe një herë linjat e saj të bukura.
21 vjeçarja ishte e veshur e tëra në të zeza derisa theksoj belin e hollë dhe të pasmet e formsuara.

Miliarderja më e re në botë u fotografua gjatë të premtes mbrëma derisa ka festuar në një ndejë në "The Nice Guy"në Los Angjelos dhe sigurisht ajo nuk kaloj pa vëmendje.

Ndryshe, Kylie është nënë e një vajze nga lidhja e saj me reperin, Travis Scott. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 17:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori