Kylie Jenner theu rrjetin, konfirmon rikthimin me Travis Scott (FOTO LAJM)

Kylie Jenner dhe Travis Scott kanë qenë në qendër të vëmendjes për shkak të marrëdhënies së tyre. Disa kohë më parë ata vendosën të merrnin një pauzë nga raporti i tyre privat, edhe pse takoheshin shpesh për shkak të vajzës së tyre, Stormi.

Ata janë përfolur prej kohësh se kanë hedhur pas çdo gjë dhe janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit. Këtë ka vendosur ta konfirmojë Kylie, me një foto që ka thyer rrjetin.

Ajo ka pozuar krah Travis, me të cilin ka dalë në një takim romantin.

Kjo foto ka mjaftuar që fansat të shpërthejnë në komente, të cilët janë shprehur se megjithëse e parandjenin se ishin bashkë, nuk i prisnin në këtë moment këto foto.
Shtuar më 18/10/2020, ora 11:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori