Ky leopard i vogël qënka me fat (FOTO-LAJM)

Një leopard i vogël e gjeti veten në vështirësi, pas rënies në një pus në verilindje të Indisë. Kafsha u zbulua në një tempull në Guwahati, ndërsa ushtarët dhe banorë të zonës arritën që të ndihmonin leopardin duke e nxjerrë atë përsëri në sipërfaqe.

Leopardët gjenden shpesh në zona të Indisë por ata shpesh bien preh e kontrabandistëve. /albeu.com/
Shtuar më 06/04/2013, ora 17:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori