Ky ishte gjesti më i bukur i protestës deri më tani (FOTO LAJM)

Mijëra qytetarë janë mbledhur poshtë zyrës së kryeministrit Rama duke kërkuar largimin e tij dhe bërjen e një qeverie me kryeministër tjetër që të zhvillojë zgjedhjet.

Ndërkohë, njëri prej tyre është shkëputur nga turma duke i shpërndarë shishe me ujë policëve që ndodhen në gardhin përballë tyre.

Ky veprim ka marrë shumë mbështetje në rrjetet sociale si edhe të vetë protestuesve në shesh. /albeu.com/
Shtuar më 16/03/2019, ora 12:43

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori