Ky është televizori më i ri 4K nga Apple (FOTO LAJM)

KompaniaApple” ka filluar prezantimin e produkteve të reja iPhone X, iPhone 8 si dhe iPhone 8 Plus, “Apple Watch” etj në teatrin “Steve Jobs”.

Kompania ka prezantuar Apple Tv një televizion i teknologjisë më të fundit 4K i cili sipas kompanisë do të jetë 2 herë më i shpejtë se produkti i më parshim.

Më sipër, mund të shikoni si duket Apple Tv. /albeu.com/
Shtuar më 12/09/2017, ora 19:56

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori