Ky është serbi që u vra me thikë në zemër në mes të Vjenës nga shqiptari (FOTO LAJM)

Pëlqej
Ngjarja shokuese që ka tronditur dy ditë më parë Vjenën, ku një shqiptarë ka vrarë me thikë një Serb akoma është një ngjarje që po diskutohet në mediat ndërkombëtare.

Bëhet e ditur se viktimë e sherrit me shqiptari dhe një serbi ka mbetur Perica Gavrilovic . Të gjithë ata që e njehshin thonë se ishte një njeri i minë dhe kishte në natyrë të urtë. Ai nuk i binte në qafe askujt, ishte aq i rregull saqë nuk kishte asnjë ankesë qofte dhe për parkim të parregullt, lërë më shumë.

Kjo është tragjike që një njeri të vritet brutalisht për shkak të një banaliteti, thotë të gjithë ata që e njohin të riun serb.

Perica Gavrilovic 37-vjec është vrarë të shtunën në mëngjes rreth 4:30 rrugës për në Vjenë. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2017, ora 23:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori