Ky është polici që vrau veten në Pejë (FOTO LAJM)

Një person i gjinisë mashkullore është gjetur pa shenja jete në Pejë. Policia dhe prokuroria ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merren me rastin.

Dyshimet e para thonë se ka të bëjë me vetëvrasje, tha Shkodran Nikçi zëdhënës në Prokurorinë Themelore të Pejës.

“Me të marr informatën prokurori, kujdestar i Departamenti për Krime të Rënda me Prokurorinë Themelore në Pejë ka dal në vend të ngjarjes së bashku me njësitet e tjera relevante policore. Dyshohet se kemi të bëjmë me një vetëvrasje me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar për otupsion”, ka thënë Nikçi.

Të afërm të viktimës thanë se ai ka qenë polic me profesion. Mësohet se polici që vrau veten është B. Xh.
Shtuar më 31/03/2019, ora 10:15

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori