Ky është Blero? Bum kritikash nga fansat (FOTO LAJM)

Blero ka guxuar të ndryshojë ngjyrën e flokëve dhe të bëhet biond. Mania për të përcjellë çdo gjë në rrjetet sociale, e ka prekur edhe këngëtarin, i cili ka ndarë një foto me ndjekësit në Instagram.

Ndryshe nga sa jemi mësuar me komplimentet, fansat në të vërtetë nuk e kanë pëlqyer këtë ndryshim, duke e këshilluar që të ndryshojë sërish.

Ndërkohë, Blero sonte ka qenë edhe në emisionin Zonë e Lirë të Arian Çanit, ku është shfaqur me këtë stil flokësh. /albeu.com/

Shtuar më 17/04/2015, ora 18:07

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori