Ky është "Benzi" që u përdor në vrasjen e dy vëllezërve Bilali (FOTO LAJM)

Shkodra u trondit ditën e sotme nga një krim i dyfishtë ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Astrit dhe Brahim Bilali.

Një makinë e djegur është gjetur nga Policia në Livadhe të Shkodrës, menjëherë pas ekzekutimit të dy vëllezërve.

Makina është Benz me targa AA 369 RV, që dyshohet se janë false. Zjarrfikësit kanë shkuar menjëherë për ta fikur zjarrin, që autorit i kishin vënë mjetit për të zhdukur gjurmët. /albeu.com/
Shtuar më 30/03/2019, ora 10:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori