Ky baba punoi 18 muaj për t'i dhuruar vajzës një pemë zanash (FOTO LAJM)

Çdo vajzë dëshiron një pemë zanashdhomën e saj, kështu që në vitin 2016 kandidati super-baba dhe Reddit Radamshome.

Ai kaloi 350 orë , gatinmbi 18 muaj për të ndërtuar këtë projekt magjik që kushtoi 4,250 stërlina. Pema është aq e fortë, sa mbi të mund të mbështeten deri në tre të rritur.

Radamshome është një “artist në industrinë e video lojës”, dhe frika e tij më e madhe pas ndërtimit te kësaj strukture të pabesueshme është “kur vajza të bëhet 13 vjeç dhe do të dojë të largohet nga dhoma e saj.”

“Vajza ime donte një pemë zanashdhomën e saj, kështu ajo mund të ulet brenda dhe të lexojë libra”.
Shtuar më 31/03/2017, ora 15:41

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori