Kush tha se romanca e tyre vdiq? (FOTO-LAJM)

Pëlqej
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Edhe pse gjatė muajve tė fundit marrėdhėnie e tyre pati disa probleme duket se lidhja mes Rihannės dhe Chris Brown po forcohet. Kėngėtarėt e njohur pėr marrėdhėnien e tyre dashuri-urrejtje, janė fotografuar sė bashku nė Los Anxhelos, teksa dilnin nga shtėpia.

E veshur me njė palė xhinse dhe njė bluzė tė kuqe Rihanna ėshtė fotografuar gjatė momenteve qė ajo po dilte sėbashku me Chris. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2013, ora 14:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.