Aksident i rëndë në Lushnje, humb jetën këmbësori
Kush janë vajzat ujë dhe sapun të show bizit shqiptar (FOTO LAJM)

Mirjam Cani
Janë të gjitha të bukura dhe të suksesshme dhe nuk e kanë fare problem të dalin pa make up por vetëm ujë dhe sapun.

Ndryshe nga shumë personazhe të tjera të cilat as nuk dalin dot pa make up, këto vajza dalin ne evente apo postojnë foto të ndryshme pa make up në rrjetet e tyre sociale dhe nuk e kanë fare problem këtë pjesë.

Në emisionin Fun Day të InTV, me moderatore Fatma Methasani u fol për këto 5 vajza bukuroshe, ja cilat janë ato:
Shtuar më 06/04/2017, ora 09:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori