Kush janë dy bukuroshet që shoqërojnë Bashën në protestë?

Pëlqej
Lulzim Basha është duke përshkuar në këmbë bulevardin qendror duke shkuar në drejtim të kryeministrisë, i shoqëruar nga simpatizantët demokratë.

Në krah të tij, ndodhen edhe dy bukuroshe, të cilat kanë shoqëruar liderin demokrat që në momentin kur doli nga selia e demokratëve.

Basha ka thënë se protesta e sotme do të jetë e qetë dhe duket se kërkon të japë pikërisht këtë mesazh përmes shoqërimit nga disa vajza. /albeu.com/
Shtuar më 26/05/2018, ora 11:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori