E FUNDIT/ Gjendet i vdekur në breg një 70-vjeçar tek Shkëmbi i Kavajës
Kush janë 10 njerëzit më të pasur në Shqipëri (FOTO LAJM)

Pëlqej
Lista e më të pasurve për vitin e shkuar në Shqipëri nuk ka ndonjë ndryshime nga një vit më parë edhe pse ata kanë shtuar pasurinë e tyre.

Samir Mane, Shefqet Kastrati dhe Vasil Naçi janë tre personat më të pasur në Shqipëri duke u ndjekur nga Behaj Çukaj dhe Tom Doshi, sipas Institutit Europian Pashko.

Shtuar më 13/09/2017, ora 14:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori