Kush ja vodhi kujt? Eni, Xhensila dhe Argjentina bëjnë xing (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Eni Koçi sëfundmi ka publikuar klipin e saj më të ri me titullin Sekreti.

Kujtojmë që ne mars të 2019 kengëtarja e njohur, Xhensila Myrtezaj dhe kantautori i njohur Pirro Çako sollën baladën më të bukur te titulluar Sekreti im. Një këngë që u pëlqye jashtëzakonisht shumë nga publiku dhe arriti suksesin e pritur, ka qene frymëzim edhe për Enin siç duket, pasi zgjodhi dhe ajo të njëjtin titull për këngën e saj.

Ndërkohë Koçi ka ardhur me nje version tjetër, këngë në një zhaner krejt tjetër nga ai i Xhensilës dhe Pirros, por ka vjedhur idenë e titullit të një prej kengëve që bëri bujë në mars të këtij viti.

Megjithatë ky nuk është rasti i vetëm që tituj të njëjtën haeen në shumë këngë nga artistë të ndryshëm. Edhe Argjentina Ramosaj në korrik të 2018 ka publikuar një këngë po me të njëjtin titull.

Shtuar më 17/10/2019, ora 10:31

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori