Kush ja dhuroi velinës së Ermalit buqetën me lule?! (FOTO LAJM)

Kejvina Kthella, velina e emisionit ''Xing me Ermalin'' ka hyrë tashmë në botën e shoëbiz-it shqiptar, duke u komentuar për gjithçka që bën në jetën e saj private.

Biondja simapatike është mjaft aktive në rrjetet sociale.Së fundmi ajo ka hedhur një video në Instasory, ku shfaqet një buqetë e madhe me lule dhe në mes ka inicilin e velinës.

Kejvina shfaqet mjaft e lumtur pasi si mbishkrim kishte bërë një zemër.Kush ja ka dhuruar këto lule bukuroshes? Ndoshta ajo është në një lidhje dhe ne po na shpëton kjo gjë! /albeu.com/
Shtuar më 02/02/2018, ora 10:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori