Kush ishte 20-vjeçarja që humbi jetën tragjikisht në Elbasan (FOTO LAJM)

Një vajzë 20-vjeçare humbi jetën për shkak të aksidentit tragjik që ndodhi mesditën e sotme në Cërrik.

Një shok i saj ka rrëfyer për JOQ detaje në lidhje me të ndjerën, e cila quhet Kamela dhe kishte një vit e fejuar.

Nga aksidenti i sotëm në aksin Cërrik-Gostimë në Elbasan u plagosën pesë persona, ku një prej tyre ishte rëndë, duke humbur jetën në spital.

Viktima ishte pikërisht Kamela. /Albeu.com/
Shtuar më 19/02/2017, ora 15:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori