Kush është vajza e politikanit shqiptar që ka idhull Kim Kardashian (FOTO LAJM)

Treisi Peçi është vajza e kryebashkiakut të Tepelenës Termet Peçi.

Pavarësisht se është në një moshë ende të re, format e saj fizike dhe bukuria e saj kanë bërë që të tërheqë vëmëndjen e mediave rozë në vend, raporton albeu.com.

Nëse i hedhim një sy rrjeteve të saj sociale shohim se Treisi është vetëm në fillimet e "karrierës" së saj ndërkohë që nga fotot e postuara të krijon përshtypjen e një modelje pasarelash.

Dhe jo vetëm kaq, tashmë ajo ka një idhull dhe ajo është "shoë girl" Kim Kardashian.

Foto të saj dhe të familjes Kardashian gjen pafund të rrjetet sociale të Treisit, ndërkohë vlen për t'u theksuar se ka një ngjashmëri të dukshme mes tyre. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2018, ora 08:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori