Kush është më kursimtare, Luana apo Marina? (FOTO LAJM)

Pëlqej
Dy motrat, Marina dhe Luana Vjollca padyshim që janë ndër femrat më shumë të komentuara të showbizit shqiptar.

Të bukura, të suksesshme dhe gjithmonë mjaft të kuruara, ato shfaqen në ekran. Marina dhe Luana duken karaktere të ndryshme.

Edhe sa i përket veshjeve ato kanë stile jo të njëjta. Por kush nga motrat shpenzon më shumë për veshjet?

Marina është më serioze, ndërsa Luana është gjithmonë provokuesja. Por edhe pse më provokuesja, Luana duket se nuk shpenzon aq shumë për veshje sa e motra.

Faqja “What They Wearin” në Instagram, publikon veshjet e vajzave bashkangjitur me markën dhe çmimin e tyre. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2018, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori