Kush është kunati i Erës dhe Nora Istrefit-partneri i Nitës (FOTO LAJM)

Pëlqej
Motrat Istrefi janë të parapëlqyerat për një pjesë të madhe të publikut.

Por ndërkohë që njohim Robert Berishën burrin e Norës dhe Faton Shoshin, të dahsurin e Erës, pakkush e njeh bahsk♪7shortin e Nitës, motrës së këngëtareve të njohura.

Nita jeton në Londër me partnerin e saj. Ajo është njohur edhe për stilin e veçantë të të veshurit dhe si një e fiksuar pas modës.

Ajo i ka sugjeruar shpesh edhe motrat se si të vishen. /albeu.com/
Shtuar më 19/05/2017, ora 13:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori