Kush është biznesmeni i njohur që ndërroi jetë sot në Tiranë (FOTO LAJM)

Pëlqej
Familjarët njoftuan sot se biznesmeni i njohur Arben Burimi kishte ndërruar jetë në orët e para të mëngjesit për shkak të një ataku kardiak.

Kush është Arben Burimi?
Arben Burimi sëbashku me vëllain e tij kanë filluar aktivitetin e biznesit që në vitet e para pas shpalljes së demokracisë në vend dhe tani janë shtrirë në disa sektorë, shkruan Albeu.com.

Ai i bë i njohur me rrjetin e fast food-eve "Kolonat" që ishin vendosur në sheshin "Nënë Tereza" në Tiranë, ndërkohë që tani sëbashku me të vëllain ushtronin aktivitet edhe në fusha të ndryshme si ndërtimi, materialet plastike, si edhe atë të lojërave të fatit. /albeu.com/
Shtuar më 06/10/2017, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori