Kush është artistja që rikthen Flori Mumajesin në skenë pas 1 viti (FOTO LAJM)

Një superprojekt pritet të publikohet së shpejti.

Rep-artistja Tayna ka bashkuar forcat me Flori Mumajesin dhe dueti pritet të lançohet në ditët në vijim.

Këtë gjë e ka konfirmuar edhe menaxheri i Taynës, Rinor Hykolli, i cili nuk preferoi të japë më shumë detaje.

Kujtojmë që ky duet do të jetë një rikthim i Florit në muzikë, i cili këngën e fundit që ka publikuar ka qenë para një viti, hiti “Thjesht të du”.

Shtuar më 12/12/2020, ora 15:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori