"Kush e ngre në krik Encën?", plas keq mes vajzave të show bizz-it

Dy ditë më parë, Miss Universe Albania, Trejsi Sejdini ka thumbuar këngëtaren Enca Haxhia. E pyetur nga moderatorja e emisionit “Why Not”, Roza Lati, nëse Trejsi mund të cilësohej e virgjër sikurse Enca, ajo u përgjigj:

“Sa është një Enca janë tre Trejsi, si mund të mos jetë e virgjër Enca. Kush e mban në krik Encën.” Pas kësaj deklarate aspak etike, Enca ka reaguar në “Insta Story”, duke publikuar një video ku shfaqet duke kënduar në gjuhën angleze:

“Trëndafilat janë të kuq, violetat janë blu, ti je një kurvë, ne të gjithë të urrejmë ty.” Por Trejsi nuk e ka lënë më kaq në Instastory ka publikuar një video ku këndon rep dhe thumbon Encën.

’Kurvat po bëjnë diss? Këto kurva ta ëndërrojnë. S’je në pozitë të jesh në avantazh’ këndon ndër të tjera Trejsi.
Shtuar më 13/03/2019, ora 12:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori