Kush do të donte të jetonte në shtëpi si këto (FOTO-LAJM)

Orendi të vendosura vend e pa vend, pishina të pa mirëmbajtura, banjo që duken si burgje dhe mure plot myk. Janë këto fotot e disa prej banesave të cilat janë sot në shitje në të gjithë botën.

Ato janë realizuar nga fotografi Andy Donaldson i cili punon për një agjenci shitjesh pronash. /albeu.com/
Shtuar më 18/08/2014, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori