Kur vajzat e kanë mendjen vetëm të dalin në foto por bëhen gazi i botës (FOTO LAJM)

Vajzat janë më të fiksuara pas fotove edhe pse kohët e fundit edhe djemtë nuk ngelin pas.

Por, shpesh nga dëshira e madhe për të mbaruar punë shpejt dhe për ta hedhur në Internet, ato harrojnë detajet që kanë përreth dhomës dhe kështu bëhen gazi i botës.

Më poshtë keni një fotogaleri me pamjet më gallatë të postuara nga vajzat, por që kur janë hedhur në Internet janë kapur detaje që i kanë vënë në siklet.

Kështu, një vajzë ka zgjedhur dhomën e gabuar për të dalë në foto me të brendshme, pasi poshtë saj po flinte gjyshja, ndërsa dikush tjetër kishte harruar lodrën e seksit në një cep, objekti ngjyrë rozë.


Shtuar më 13/01/2019, ora 13:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori