''Kur të shoh ty e dashura më duket si burrë'', Rike Roci i kthehet keq fansit (FOTO LAJM)

Rike Roci, pas pjesëmarrjes në Big Brother, u bë e famshme dhe komentohet gjerësisht nga publiku shqiptar.

Së fundmi në Instagramin e saj, ish banorja e Big Brother ju është përgjigjur komenteve dhe pyetjeve të fansave.

Një koment I nisur si compliment, është pritur keq nga Rike.

Një djalë I shkruan bukuroshes shqiptare se ‘’kur sheh atë, e dashura I duket si burrë.’’

Komentin e djalit Rikee ka publikuar shoqëruar me një foto me gishtin e mesit dhe ka shkruar: “Mjerë ajo që ka një legen si puna jote që nuk di ta vlerësojë”.
Shtuar më 18/08/2019, ora 14:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori