"Kur ishim të rinj", Afrona publikon fotot "sekrete" me Bleron (FOTO LAJM)

Blero dhe Afron kanë fituar shumë shpejt zemrat e shqiptarëve dhe janë padyshim një nga të preferuarit e tyre.

Në 21 shtator të vitit që lamë pas ata kurorërozuan dashurinë e tyre në martesë, para nënkryetarit të Komunës së Prishtinës, familjarëve dhe miqve në plazhin e Shëngjinit.

Koha kalon shpejt dhe çifti i bukur festoi gjithashtu përvjetorin e parë të martesës.

Mirëpo, romanca e tyre ka kohë që ka nisur ndaj së fundmi Afrona është bërë nostalgjike dhe ka ndarë disa kujtime të vjetra me partnerin e zemrvs.

Koha kalon shpejt! Kur ishim të rinj”- shkruan partnerja e këngëtarit krahas fotove të tyre të vjetra.

Shtuar më 19/11/2020, ora 16:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori