Kur Ami i Ermalit përkujdeset ndaj vetes (FOTO LAJM)

Moderatorja Amarda Toska është një nga më të preferuarat e publikut shqiptar.

Ami është në pritje të fëmijës së saj të dytë dhe duket se po shijon çdo pjesë të saj.

Edhe pse shtatzën Ami nuk e lë pas përkujdesin ndaj vetes. Ajo siç duket e ka nisur këtë mëngjes duke ju përkushtuar pak vetes.

Amarda shfaqet me nje maskë në fytyrë për tu dukur më e frekët. Me sa duket kjo shtatzëni i ka dhënë mjaft nur Amit. /albeu.com/
Shtuar më 03/02/2018, ora 13:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori