Kulla më e lartë në Europë, Londra e parë nga WC -ja (FOTO-LAJM)

Në muajin shkurt pritet të hapet për publikun “The Shard”, ndërtesa më e lartë në Europë që po ndërtohet në Londër. E ngritur në një lartësi prej 243 metra lartësi, ndërtesa ofron pamje mahnitëse të Londrës.

“The Shard” të jep mundësi që të shohësh rrjedhën e lumit Tamiz, ndërsa “Big Ben” dhe “Tower Bridge”, do të duken shumë të vogla. Pamjet më të mrekullueshme të Londrës duken pikërisht nga një WC e kësaj ndërtese. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2013, ora 17:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori