Kulla e Sahatit në Tiranë me pamje të re (FOTO LAJM)

Bashkia e Tiranës ka inaguruar një ditë më parë përfundimin e restaurimit të Kullës së Sahatit në qendër të Tiranës. Punimet kanë zgjatur disa muaj dhe janë kryer nga specialistët e Institutit të Monumenteve.

"Tirana është dekoruar me urimet për besimtarët në Muajin e Ramazanit.

Qyteti i mirë i respekton të gjitha besimet e datat e shënuara. Ky respekt reciprok është stofi që na mban bashkë, gjithmonë!", ka shkruar Veliaj në Facebook. /albeu.com/


Shtuar më 07/06/2016, ora 11:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori