Kujtim Gjuzi i kërkon publikisht takim Jozefina Topallit: Jo vetëm miq në Facebook!

Kryetari i Partisë Konservatore, deputeti i Kuvendit Kujtim Gjuzi, është padyshim një ndër politikanët më të komentuar në vend.

Dhe kjo më shumë falë deklaratave të tij të "forta" sesa për angazhimin e tij në politikën shqiptare.

Gjatë emisionit "Shiko Kush Luan", Gjuzi bëri një deklaratë të guximshme duke i kërkuar publikisht ish-kryetares së Kuvendit Jozefina Topalli një takim, duke qënë se tashmë janë miq në rrjetin social, Facebook.

E gjithë kjo, në kuadër të lojës, ku duhet një jepte vlerësimet e tij për tre personazhet e zgjedhur.

Bëhet fjalë për Elisa Spiropalin, Jozefina Topallin dhe Monika Kryemadhin.

Gjatë lojës "Martesë, një natë me dhe refuzim" ai bëri zgjedhjen e tij: "Darkë me Spiropalin, një takim me Jozefinën mos të ngelemi vetëm miq në "Facebook" dhe Monikën e kam rang krushqie nga Dibra s’kam ç’i bëj". /albeu.com/
Shtuar më 12/10/2020, ora 17:17

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori