Kujtim Gjuzi i dashuruar! Kapet mat në pikë të mëngjesit teksa blen lule (FOTO LAJM)

Deputeti Kujtim Gjuzi ka lënë pas divorcin dhe si duket është sërish i dashuruar!

Mëngjesi i 14 Shkurtit, ditës së të dashuruarve e gjeti deputetin Kujtim Gjuzi në një dyqan lulesh në Rrugën e Elbasanit.

Këto foto kanë fiksuar deputetin kontravers teksa hyn në një dyqan lulesh duke qëndruar pak minuta e del prej andej me një tufë lulesh në dorë, shkruan TCH

Fotot dëshmojnë se Gjuzi i etiketuar nga kryeministri Edi Rama si naltmadhnia e Kuvendit është bërë pjesë e kësaj feste.

Ajo që nuk dihet është se për cilën zonjë apo zonjushë ishin këto lule. /albeu.com/

Shtuar më 14/02/2020, ora 19:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori