Kujt ia priste mendja? Iva Aliko surprizon ndjekësit me foton e fundit (FOTO LAJM)

Pëlqej
Iva Aliko është një ndër personazhet më të komentuara në median shqiptare.

Ajo është një shoWgirl dhe është padyshim një ndër vajzat me sexy në Shqipëri.

E njohur për format bombastike, fotot provokuese, dhe lidhjen me deputetin shqiptar, Iva ka habitur ndjekësit e saj.

Në postimin e saj të fundit, ndryshe nga herët e tjera është e veshur.

Të mësuar me fotot 90 përqind e zhveshur, Iva ka habitur kur ka postuar një foto me një funstan të gjatë i cili i mbulon pjesën më të madhe të trupit, madje edhe krahët.

Mos ndodhta Iva ka vendosur të bëhet vajza "serioze"? Kjo mbetet për t'u parë. /albeu.com/Shtuar më 20/07/2018, ora 10:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori