Kujt i ngjan djali, Vesa Lumës apo Big Bastës? (FOTO LAJM)

Vesa Luma dhe Big Basta duken mjaft të përkushtuar në këto ditë të para nga ardhja në jetë e vogëlushit.

Në foton e postuar në profilin e saj në Instagram, Vesa ka ndarë një moment tjetër nga vogëlushi bashkë me të atin:

“Gjithҫka e imja”, është shënimi i këngëtares. /albeu.com/
Shtuar më 07/06/2016, ora 10:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori