Kujdesi ndaj modës, vajza e Kim thyen rekordin (FOTO LAJM)

Vajza e Kim Kardashian dhe Kanye West, e cila është vetëm 13-muajshe, ka realizuar një foto teksa duket si një modele. North West ka pozuar për "CR Fashion Book".

Në imazhet bardh e zi, ajo shfaqet me një bluzë dhe çantë të markës franceze Chanel.

foto është dhe një shënim nga drejtori kreativ i Chanel, Karl Lagerfeld, që thotë: “Nuk është kurrë herët, që të kujdesesh për modën”. /albeu.com/

Shtuar më 14/08/2014, ora 12:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori