Kujdes kur blini online, produktet mund të jenë zhgënjyese dhe jo vetëm (FOTO LAJM)

Kur blen online ka gjithmonë një rrezik që produkti që ke porositur nuk do të jetë ashtu si mendon.

Por disa blerje dalin aq shumë jashtë pritshmërive saqë s’di ç'të bësh, të qeshësh apo të qash.

Njerëz nga e gjithë bota ndajnë shpesh foto të “zhgënjimeve” të tyre.

Këto foto me siguri do t’ju bëjnë të mendoheni dy herë para se të porosisni diçka online.

Shtuar më 27/06/2020, ora 18:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori