Kujdes dallgën Jem! Modelja poston fotot "hot" në Instagram (FOTO LAJM)

Modelja australiane Jem Wolfie ka kaluar një ditë të bukur në plazh dhe ka ndarë me fansat e saj fotot nga bregdeti i vendlindjes së saj.

26-vjeçarja, e cila ka 2,5 milionë ndjekës në Instagram, ka pozuar me bikini, ndërsa papritur një dallgë e merr me vete, duke i prishur setin.
Shtuar më 20/02/2019, ora 16:57
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori