Këto janë pishinat më të bukura në botë! (FOTO LAJM)

‘Citystars Sharm El Sheikh’ -Egjipt
(Sipërfaqja: 9.6 hektar)
Tani që ka hyrë pranvera e moti po ngrohet me siguri shumë prej jush kanë filluar të mendojnë për plazhin, pishinat, bikinit dhe verën.
Në galerinë e mësipërme ju sjellim një listë me pishinat më të mëdha në botë duke u bazuar në sipërfaqen e tyre.

Pamja e tyre dhe madhësia do t'ju mahnisë!/Albeu.com/

Shtuar më 18/03/2017, ora 10:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori