Kthejini rrobat tuaja të vjetra në trendin e momentit (FOTO LAJM)

Caitlin Trantham është gruaja që bën shumë gjëra. 33-vjeçarja e cila është nëna e tre fëmijëve, kur u izolua për shkak të Covid-19 vendosi që të ndryshonte garderobën e saj.

Përmes dashurisë për modën dhe cilësinë e mirë, Caitlin ndryshoi fustanet e vjetra në modele shumë të reja dhe që e bënin trendi.

E nëse keni rroba të vjetra në garderobë tuaj, atëherë merrni shembull nga 33-vjeçarja e cila me shumë pasion krijoi një super koleksion me fustane “cool”.

Për më shumë shfletoni fotot e publikuara nga “Bored Panda”:
Shtuar më 16/06/2020, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori