Kryeministri i Kanadasë dhe efekti i tij i çuditshëm mbi femrat (FOTO LAJM)

Pëlqej
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Mesa duket asnjë nuk mund t’i shpëtojë sharmit të kryeministrit të Kanadasë.

Pas Ivanka Trump dhe Kate Middleton edhe kancelarja gjermane u fotografua me shikimin e çuditshëm në praninë e kryeministrit Trudeau.

Së fundmi janë shfaqur fotografi të shumta, kur gratë shikojnë me plot ëndje kryeministrin kanadez.

Gjatë një vizite dyditore në Gjermani është takuar më kancelaren gjermane, Angela Merkel, e cila e priti me shumë ngrohtësi.

Ditën e djeshme, Trudeau lidhi një pakt të ri me Bashkimin Evropian, duke i treguar Parlamentit Evropian se pakti i aprovuar këtë javë do të krijojë vende të reja pune dhe do të rrisë mirëqënien e klasës së mesme në të dyja krahët e Atlantikut. /albeu.com/


Shtuar më 17/02/2017, ora 17:53

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 

"Lumturi dhe krenari, mes arbëreshevë që ruajtën gjuhën dhe kulturën për më shumë se 5 shekuj dhe me fëmijë Të mrekulluëshëm!" {Lorik Cana}