“K*rv pa vlerë”, fansat shpërthejnë kundër Morena Tarakut (FOTO LAJM)

Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka.

Ajo preferohet dhe është shumë e komentuar në publik, dhe prandaj ka edhe shumë fansa në rrjetet sociale.

Detaji që bie në sy në fotografitë e Morenës, është fakti që nuk ka të ndalur me firma lukzoe.

Gucci, Louis, Balenciaga, Puma Taraku e ka blinduar profilin me rrobat dhe aksesorët e shtrenjtë.

Por jo vetëm kaq, ajo preferon edhe makinat e shtrenjta.

"Mercedez lover"-ka shkruar këtë herë ku duket me një makinë lukzose.

Por fansat nuk e kanë pritur mirë, madje disa prej tyre kanë komentuar se biznesmeni që ja blen makinat duhet të jetë një i martuar me fëmijë, që nuk rri me familjen por harxhon për Morenën. /albeu.com/
Shtuar më 12/02/2019, ora 10:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori