Krishtilindjet erdhën, ja destinacioni ‘magjik’ që kanë zgjedhur Armina dhe Shkëlzeni! (FOTO LAJM)

Me nisjen e muajit dhjetor, ka nisur dhe dëshira jonë për të udhëtuar.

Sidomos kur në mendja na vjen ajo panorama e magjishme e festave të Fundvitit: një oxhak me zjarr të madh, me pamje nga dëbora dhe nja dy gota verë.

E ndonëse shumica prej nesh janë ende duke shprehur dëshirën për të udhëtuar drejt një destinacioni të tillë duket se Armina dhe Shkëlzeni e kanë bërë realitet.

Çifti simpatik ka udhëtuar për disa ditë në Alpet e Zvicrës, një nga destinacionet më të bukura dimërore dhe po kalojnë atje disa ditë të bukura me njëri tjetrin. /albeu.com/
Shtuar më 03/12/2017, ora 15:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori