Ndiqni pamjet LIVE, mijëra studentë rrethojnë Kuvendin
Krim makabër, nëna vret të birin 2-vjeçar pse lagu shtratin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Një nënë rrahu djalin e saj dy-vjeçar për vdekje, sepse ai lagu shtratin.

Katrina Shangreaux, 30 vjeçe, u dënua dje me 40 vjet burgim pasi ka pranuar vrasjen e të birit të saj.

30-vjeçarja e kishte rrahur vogëlushin me emrin Kylen me rrip duke i gjuajturgjoks dhe në bark.

E ëma e 30-vjeçares është gjithashtu bashkëpunëtore pasi pas vdekjes së vogëlushit të dyja kanë pastruar skenën e krimit. /albeu.com/

Shtuar më 20/07/2018, ora 08:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori