Krenari nuk përmbahet më, i komenton Luanës në instagram (FOTO LAJM)

Një nga ciftet më të përfolura në showbizin shqiptar është lidhja mes moderatores bukuroshe Luana Vjollca dhe biznesmenit Krenar Çoçaj.

Ditët e fundit doli një fotografi e tyre ku dukeshin së bashku e cila në fakt ishte fotoja e parë publike e tyre.

Por Luana dhe Krenari kanë më shumë se një vit së bashku edhe pse lidhjen e tyre nuk e kanë konfirmuar ende.

Çifti e ndjek njëri tjetrin në Instagram por deri tani nuk kemi parë pëlqime apo komente të shkëmbyera nëpër foto.

Por këtë herë Krenari nuk është përmbajtur pa i komentuar në një foto seksi Luanës. “Shpërthyese”, ka komentuar ai dhe më pas e ka fshirë komentin. /albeu.com/
Shtuar më 07/07/2017, ora 10:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori