Koronavirusi: Rrugët boshe në të gjithë botën (FOTO LAJM)

Heshtja e frikshme e krijuar nga koronavirusi.

Përhapja e koronavirusit ka çuar në zbrazjen e hapësirave publike në të gjithë botën, qoftë me dekret qeverie ose me më shumë përgjigje personale, raporton “BBC”.

Gjendja e tanishme e shkaktuar nga koronavirusi që preku gjithë botën, ka krijuar një “qetësi” në rrugët të cilat ishin të stërmbushura me turistë, banorë dhe vetura të ndryshme.

Këto janë disa nga fotografitë e vendeve të ndryshme nëpër botë, ku shfaqen rrugët e zbrazëta dhe një qetësi e frikshme.
Shtuar më 18/03/2020, ora 12:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori