KORONAVIRUSI/ I moshuari del të bëjë pazar, në vend të maskës mban pelena (FOTO LAJM)

Një video komike po qarkullon në Greqi në këto ditë ku një tregtar ka filmuar një të moshuar i cili kishte dalë për të bërë pazar.

I moshuari me sa duket nuk ka pasur maskë dhe kishte vendosur që të improvizonte me pelena fëmijësh, të cilën e kishte vendosur në kokë.

Në shumë raste edhe po krijohen situata me humor për shkak të kësaj pandemie.
Shtuar më 17/03/2020, ora 23:02

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori