Konkurencë mes këngëtarëve, ja si vepron Ledri (FOTO LAJM)

Janë të rralla ato raste kur reperi kosovar Ledri Vula, të mos marrë mbështetjen e fansave të tij. Me anë të një fotoje të postuar në rrjetin social Facebook, ai ka treguar se është i fokusuar tek këngët e tij dhe se një përqindje fare të vogël zënë emrat, numrat e telefonit apo mësime të shkollës.

Ledri ka renditur 4 gjërat e rëndësishme, ku 3 % e zënë emrat, 2 % numrat e telefonit, 5 % mësimet e shkollës, ndërsa 90 % tekstet e tij. Shumica prej fansave nuk janë pajtuar me këtë klasifikim, duke e ironizuar pjesën e përqindjes së teksteve, sepse nuk besojnë se të gjitha tekstet mbajnë vulën e tij. /albeu.com/
Shtuar më 23/09/2014, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori