Kompania e famshme kozmetike zgjedh fytyrën e Adrola Dushit në fushatën e re (FOTO LAJM)
View this post on Instagram

#advertising #ad #mac

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi) on

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, ka shënuar një tjetër sukses në karrierën e saj. Ajo është zgjedhur si një nga imazhet e fushatës së re të produkteve kozmetike të “Mac”.

“Mac”, kompania lider në fushën e produkteve të bukurisë në botë, ka zgjedhur bukuroshen tonë për të prezantuar paletën e re.

Kujtojmë që Adrola Dushi po e zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës dhe me sa duket bukuria, por edhe puna e saj po shpërblehet me suksese të njëpasnjëshme. Në dhjetor të këtij viti, Adrola Dushi u shfaq si drejtuese e “Kënga Magjike”, krah Ardit Gjebreas.

Shtuar më 04/05/2020, ora 09:03

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori