Komentuesi krahason Feron me qenin, "xhindoset" Arbenita: "Mos ha m**" (FOTO LAJM)

Arbenita dhe Fero janë një nga ciftet më të dashur të shoëbizit shqiptar.

Ata shpesh ndajnë me ndjekësit foto teksa shfaqen krah njëri tjetrit, pot sot Arbenita postoi një foto me qenin e saj dhe kur dikush e krahasoi atë me Feron, Arbenita iu kthye pa u përmbajtur aspak.

Arbenita dhe Fero në një foto”, shkruajti komentuesi.

Dhe Arbenita iu përgjigj pa e ruajtur aspak fjalorin:

“Mos ha m**”

Duhet thënë se nuk është hera e parë që Arbenita mbron marrëdhënien me reperin.

Kur ishin në fillimet e publikimeve bashkë, dikush tjetër la një koment homofobik duke i shkruajtur:

“Si ndihesh që Fero i ka vetullat më të mira se të tuat”, dhe Arbenita iu përgjigj: “Xheloz”.

Shtuar më 25/06/2019, ora 23:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori