Komenti i radhës i Ermalit është për Manjola Nallbanin (FOTO LAJM)

Ermal Mamaqi duket se i ka vënë vetes misionin të komentojë në të gjitha fotot e VIP-ave shqiptar këtë vit duke u marrë më detaje pikante dhe humoristike.

Këtë herë ka qenë Manjola Nallbani ajo që ka psotuar një fotografi ku ka shfaqur linjat me rroba banje por që Ermali nuk ka ndenjur dot pa e ngacmuar.

""Yll shapkat" të cilat janë në cep të fotos e me siguri askush nuk i vuri re.

Ermalit më duket se po i pëlqen që ta ktheje cdo gjë në humor dhe ta shijojë instagramin në këtë lloj forme. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2017, ora 14:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori